МОЖЛИВОСТІ

ТОП – 5 подій, які варто відвідати активісту у березні

By

on

Сайт Мolod-UA для громадських активістів підготував дайджест ТОП – 5 подій для громадсько-активної молоді Рівного та України.

1. Інтерактивна лекція «Фінансова освіта та сімейний бюджет».
Відомий український підприємець, публічний діяч та ведучий блогу про сімейний бюджет (http://familybudget.com.ua/) Любомир Остапів виступить із інтерактивною лекцією по опануванню інструментами фінансової грамотності та поділиться вмінням ефективно планувати сімейний бюджет.

2.Конкурс статей про науку та інновації Tech Today Awards.

Якщо ви не байдужі до інновацій та цікавитеся світом учених та винаходів, то не пропустіть Tech Today Awards – конкурс статей про українську науку. Візьміть у ньому участь, і ви отримаєте кілька приємних речей.

3. Міжнародний фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва Empire of arts

Запрошуємо стати учасником ІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of arts»: 28–31 травня 2016 р., м. Трускавець, Україна.
До участі у конкурсі-фестивалі «Empire of arts» допускаються колективи і окремі виконавці віком від 3 до 35 років.

4.Курс письменницької майстерності в Харкові.

29 березня у Харкові вперше стартує двомісячний «Курс письменницької майстерності» від «Центру літературної освіти». Відомі письменники поділяться теорією і практичним інструментарієм письма. У програмі – чотири модулі, 40 годин лекційних та практичних занять, художній аналіз творів, консультації лекторів, літературні вечори тощо.

5. Освітня програма від редакторів The New York Times, LifeHacker, AdMe.ru, Pink

Редактори і журналісти The New York Times, Caramba TV, BBC, Look At Me, The Village, LifeHacker, Lukmore, AdMe.ru, Pink, Arzamas, копірайтери агенцій Fedoriv та SPN Communications, SMM спеціаліст «Уличная Еда» та найкращі світові фахівці із online маркетингу та digital технологій проведуть курс практичних лекцій та майстер-класів у Києві.

About admin