НОВИНИ

Рівненська Фундація презентує “Школу молодіжної активності”

By

on

Саме тому Рівненська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив», спільно з Колегіумом ім. Теодора Гойсса Фонду ім. Роберта Боша розпочинає новий проект – Школа молодіжної активності. Основною метою проекту є активізація молоді та її залучення до важливих суспільних процесів.

Школа молодіжної активності дасть змогу молодим людям отримати знання, контакти та впевненість своїх силах та діях. Якщо ж не активізовувати наше молоде покоління, то ті шкідливі звички, насильство в суспільстві, різноманітні захворювання ніколи не дадуть нормально розвиватися молодим людям. Їм необхідно показати цікаву альтернативу.
Учасниками школи матимуть змогу бути 27 молодих людей з Рівненської області віком від 18 до 23 років. Відбір проводитиме спільна конкурсна комісія з представників РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» та Фонду ім. Боша.
В рамках «Майстерні Громадської Активності» буде проведено п’ятиденний семінар на тему громадянської активності, розробки ідей міні-проектів учасниками та навчання основам проектного менеджменту, співпраці з місцевою владою та ЗМІ.
«Фундація Регіональних Ініціатив» забезпечуватиме методичну та фінансову підтримку під час реалізації міні-проектів учасниками навчань. Найкращі учасники майстерні матимуть змогу пройти практичний курс у німецьких молодіжних організаціях та реалізувати свої міні-проекти в рамках Майстерні громадської активності.
Наразі Рівненська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» проводить набір на участь у проекті серед усіх бажаючих. Аплікаційну форму можна знайти на Молодіжному порталі Рівного.

About admin