НОВИНИ

І Рівненський обласний Молодіжний форум

By

on

З нагоди Дня молоді 26-27 червня 2010 р. по всій території Рівненської області відбудеться перший обласний молодіжний форум – http://1forum.rv.ua Цей масштабний захід спрямований на встановлення якісної комунікації між представниками молоді та влади у напрямку вирішення соціальних проблем у молодіжному середовищі. Формат Форуму це комунікативна площадка, на якій відбувається колективне обговорення поставлених проблемних питань у формі колективної миследіяльної гри. Форум проходитиме протягом двох днів у чітко визначених часовій та змістовій рамках.

– У перший день обговорення відбуватиметься у групах — у селах і селищах, а між собою групи спілкуватимуться за допомогою Інтернету та телефону в режимі онлайн. Координуватиме їх роботу група з Рівного. Так будуть випрацювані основні теми для другого дня, — розповідала представник ГО “Молодіжний ForUm” Вікторія Грицюк. — У другий день відеться масштабний збір всіх учасників у Рівному на базі Рівненського державного педагогічного університету.

Головні теми Форуму:
• здоровий спосіб життя;
• комунікація між молоддю та владою;
• морально-етичні цінності в молодіжному середовищі.

Адреса форуму – http://1forum.rv.ua

26 червня 2010р. відбуватиметься з 11.00 по 13.00 год. інтерактивний марафон в містах, селищах та селах Рівненської області над поставленими проблемними запитаннями в режимі on-line (інтернет-обговорення, телетрансляції та радіомовлення у прямому ефірі). За попередніми даними участь у Форумі мають взяти населені пункти Рівненської області. Перелік адрес місцепроведення Форуму по кожному населеному пункті буде розісланий для ЗМІ згодом. Усі напрацювання з проблемних запитань малих груп кожного населеного пункту Рівненської області будуть надходити в аналітичний центр збору інформації, який знаходитиметься в приміщенні Рівненської обласної державної бібліотеки, за адресою м.Рівне, пл. Короленка, 6 та буде діяти з 11.00 по 16.00 год.
Спільно напрацьований результат кожної групи по кожному проблемному запитанню стане частиною бази «вихідних даних» для роботи наступного дня.

27 червня 2010 р. з 11.00 по 17.00 в приміщенні навчального корпусу №2 Рівненського державного гуманітарного університету, за адресою м.Рівне, вул. Остафова, 31, відбудеться продовження роботи в групах представників молоді та влади із сіл, селищ та міст Рівненської області на основі «вихідних даних», які будуть отримані в результаті напрацювань першого дня (26 червня). В процесі роботи відбудеться виокремлення найбільш важливих соціальних проблем молодіжного середовища в масштабах області та їх конкретизація.
Результатом роботи другого робочого дня стане формування та озвучення переліку завдань владі учасниками Форуму.

Організатори: Рівненська обласна державня адміністрація, ГО «Молодіжний ForUm».
Цей масштабний захід спрямований на встановлення якісної комунікації між представниками молоді та влади у напрямку вирішення соціальних проблем у молодіжному середовищі. Формат Форуму – це комунікативна площадка, на якій відбувається колективне обговорення поставлених проблемних питань у формі колективної миследіяльної гри. Форум проходитиме протягом двох днів у чітко визначених часовій та змістовій рамках.

Організатори: Рівненська обласна державня адміністрація, ГО «Молодіжний ForUm»

About admin